Mobil Uygulamalarda Bir Numaralı KaynağınızMobil Uygulamalarda Bir Numaralı Kaynağınız

Mobil Uygulamalarda Bir Numaralı Kaynağınız

App Dünyası, iOS, Android ve Windows Phone tabanlı mobil uygulamaların detaylı incelemelerini tek çatı altında topluyor. İçeriğinde binlerce ücretsiz/ücretli mobil uygulamanın yer aldığı sitede, içerikler tamamen Türkçe olarak kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Türkiye’nin ilk Türkçe içerikli mobil uygulama sitesi olan www.appdunyasi.com, içeriğinde yer alan “Günün Oyunu”, “Takım Çantası”, ve “Editörün Seçimi” gibi özel bölümleriyle, kullanıcılarına özel içerikleri en kısa yoldan sunuyor. “Günün Oyunu” bölümünde, App Dünyası takipçileri özel oyun tavsiyelerimize ulaşabileceği gibi, “Takım Çantası”nda ise birbirinden faydalı uygulamaları bulabilecekler. “Editörün Seçimi” ise, konusunda uzman editörlerimizin önerileri sayesinde ilginç, kullanışlı ve eğlenceli uygulamalar, takipçilerimiz ile buluşuyor.

En başarılı uygulamaların listelendiği “Top 5″ bölümümüzde, iOS, Android ve Windows Phone için ayrı ayrı sıralanmış 5′er adet uygulama bulunuyor. Dolayısıyla App Dünyası takipçileri, son dönemin en kaliteli ve popüler uygulamalarına, www.appdunyasi.com ana sayfası üzerinden kolayca ulaşabiliyorlar. Twitter, Google+ ve Facebook gibi sosyal ağlarda beğenilen uygulamaların paylaşılabileceği sitede, akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının ihtiyacı olacak her türden uygulama, tek bir çatı altında yer alıyor.”