Teknolojiye Her Yerden UlaşınTeknolojiye Her Yerden Ulaşın

Teknolojiye Her Yerden Ulaşın

İçeriğiyle kurumsal donanım, yazılım ve telekomünikasyon pazarını hedefleyen IT Advisor, aylık olarak yayınlanan sektörel bir dergidir. IT Advisor, kurumların IT altyapılarını oluşturmalarında veya iyileştirmelerinde yaptığı detaylı incelemeler ve testlerle IT departmanları için satın alma kriterleri oluşturuyor. Şirketlerin kendi ölçeklerine göre yapmayı planladıkları yatırımlara tavsiyeleri ile ışık tutuyor.

Sektörün önde gelen isimlerinin röportajlarının yer aldığı IT Advisor aynı zamanda, son teknolojileri ve sektördeki gelişmeleri haberleri, detaylı makaleleri ve analiz dosyalarıyla inceleyerek sektörümüzdeki gelişmeleri okuyucularına sunuyor. Kurumların IT altyapılarını, performans, pratiklik ve hızlarıyla destekleyen yazılımlara da detaylı bir bakış açısı getiren IT Advisor, sektördeki başarı hikâyelerini özel röportajlarıyla okuyucularına sunuyor.

Aynı zamanda kendi web sitesi üzerinden de yayın yapan IT Advisor, güncel gelişmeleri internet üzerinden okuyucularıyla paylaşıyor. Günlük yaklaşık 4.000 tekil kullanıcının ziyaret ettiği www.itadvisor.com.tr, IT alanındaki tüm güncel gelişmeleri zaman kaybetmeden anlık olarak okuyucuyla buluşturan bir web sitesi.